Skip to content
csütörtök, június 25, 2026
  • Balaton
  • Budapest
  • Debrecen
  • Eger
  • Európa
  • Győr
  • Kecskemét
  • Miskolc
  • Nyíregyháza
  • Pécs
  • Szeged
  • Szoboszló
  • Szolnok

Debreceni Nap

Debreceni és hajdú-bihari hírek, történések. Albérletek, kiadó és eladó házak, lakások.

  • Helyi hírek
  • Vélemény
  • Rendőrség
  • Ország
  • Sport
  • Gazdaság
  • Egyetem
  • Kultúra
  • Bulvár
  • Wellness
  • Európa
  • Világ
  • Utazás
  • Álhír

A tűzoltóknak kellett bemászni egy idős emberhez az Erzsébet utcában

Rendőrség
január 22, 2019január 23, 2019Szabolcs SzilágyiSzóljon hozzá a A tűzoltóknak kellett bemászni egy idős emberhez az Erzsébet utcában bejegyzéshez

Egy idős ember rosszul lett tegnap délelőtt a debreceni Erzsébet utcai lakásában. A megyeszékhely hivatásos tűzoltói gépezetes tolólétrán át a lakásba az ablakon át bejutottak, majd a sérültet a mentőszolgálatnak átadták.

Bejegyzés navigáció

Aknába szorult egy jármű Nyíradonyban
Szerszámokat tulajdonított el

Related Posts

Két autó ütközött össze Debrecennél

Két autó ütközött össze Debrecennél

szeptember 4, 2025Pataki Gabriella
Tűzoltás

Kigyulladt egy lakókocsi Hajdúszoboszlón

szeptember 5, 2025Szabolcs Szilágyi
Verekedés Debrecenben, az István úton

Majdnem agyonvertek egy férfit Debrecenben

szeptember 5, 2025Szabolcs Szilágyi
Hirdetési lehetőség portáljainkon!

Legfrissebb Hírek

  • Magyar Péter duplájára emelné a családi pótlékot, a nyugdíjasoknak is kedvezne – ezt ígérte Kötcsén a Tisza Párt elnöke szeptember 7, 2025
  • 488. tanévét nyitotta meg a Debreceni Református Hittudományi Egyetem szeptember 7, 2025
  • Új szakértőket jelentett be a Tisza Párt Kötcsén szeptember 7, 2025
Impresszum Adatkezelési tájékoztató