Skip to content
péntek, június 26, 2026
  • Balaton
  • Budapest
  • Debrecen
  • Eger
  • Európa
  • Győr
  • Kecskemét
  • Miskolc
  • Nyíregyháza
  • Pécs
  • Szeged
  • Szoboszló
  • Szolnok

Debreceni Nap

Debreceni és hajdú-bihari hírek, történések. Albérletek, kiadó és eladó házak, lakások.

  • Helyi hírek
  • Vélemény
  • Rendőrség
  • Ország
  • Sport
  • Gazdaság
  • Egyetem
  • Kultúra
  • Bulvár
  • Wellness
  • Európa
  • Világ
  • Utazás
  • Álhír

Odaégett az étel a Derék utcán

Rendőrség
október 24, 2015október 26, 2015Szabolcs SzilágyiSzóljon hozzá a Odaégett az étel a Derék utcán bejegyzéshez

A debreceni Derék utca egyik hatodik emeleti lakásának ablakán kiáramló füsthöz riasztották a helyi hivatásos tűzoltókat. A lakásban azonban szerencsére „csak” ételleégés történt. Az egységek a lakást átszellőztették. Kár nem keletkezett, személyi sérülés nem történt.

Bejegyzés navigáció

Debreceni bulik október 24-én, szombaton
Szalma és melléképület égett Biharnagybajomban

Related Posts

Tűzoltás

Kigyulladt egy lakókocsi Hajdúszoboszlón

szeptember 5, 2025Szabolcs Szilágyi
Két autó ütközött össze Debrecennél

Két autó ütközött össze Debrecennél

szeptember 4, 2025Pataki Gabriella
Verekedés Debrecenben, az István úton

Majdnem agyonvertek egy férfit Debrecenben

szeptember 5, 2025Szabolcs Szilágyi
Hirdetési lehetőség portáljainkon!

Legfrissebb Hírek

  • Magyar Péter duplájára emelné a családi pótlékot, a nyugdíjasoknak is kedvezne – ezt ígérte Kötcsén a Tisza Párt elnöke szeptember 7, 2025
  • 488. tanévét nyitotta meg a Debreceni Református Hittudományi Egyetem szeptember 7, 2025
  • Új szakértőket jelentett be a Tisza Párt Kötcsén szeptember 7, 2025
Impresszum Adatkezelési tájékoztató